אודות
מאז 1997 אני מאבחן פרטי המעביר אבחונים פסיכולוגיים במסגרת אבחון פסיכודידקטי. לצד עבודתי הפרטית בקליניקה בה אני מעביר טיפולים קבוצתיים ופרטניים לטיפול בחרדת בחינות לתלמידים וסטודנטים, אני עובד גם עם נוער במצוקה ומעביר אבחונים פסיכו-דיאגנוסטיים לנערים ונערות בפנימיות.

    • אני בוגר תואר B.A בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובוגר M.A בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל-אביב, התמחיתי בסדנאות תיאורטיות שונות בפסיכולוגיה קלינית. התמחיתי בתוכניות שונות כמו התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית של בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, קורסי לקויות למידה של השירות הפסיכולוגי חינוכי בפתח-תקווה, ובוגר תכנית "הידברות" להשתלמות בפסיכותרפיה פסיכואנליטית של המכון הפסיכואנליטי בירושלים לפסיכותרפיסטים מתקדמים. 

    • במסגרת עבודתי כפסיכולוג מוסמך עבדתי במרפאה לבריאות הנפש בירושלים ובבית החולים איתנים. שימשתי כרכז איזורי של הדיור המוגן של עמותת "אנוש" בירושלים שכלל 23 דירות,ובו טיפלתי ב-50 דיירים נפגעי נפש שעברו תהליך שיקום בקהילה, תוך ניהול והדרכה של צוות העובדים במקום. 

    • במסגרת השירות הפסיכולוגי-חינוכי בפתח תקווה, העברתי טיפול פרטני, הדרכת הורים ועבודה עם יועצות חינוכיות. הדרכתי את צוות הפרויקט למניעת אלימות בחטיבות הביניים בעיר, והעברתי טיפול קבוצתי לנערים ונערות לצד אבחונים פסיכולוגיים ופסיכודידקטיים במסגרת השירות. 

    • הקמתי את המרכז הטיפולי בפנימיית "קריית-יערים", פנימיה המיועדת לבני נוער הסובלים מקשיים אורגניים חברתיים, רגשיים ולימודיים. בין עבודתי שם שכללה ניהול מקצועי ואדמניסטריבי הייתי אחראי להדרכה המקצועית של 12 אנשי הצוות הטיפולי בפנימייה. 


    • התמחיתי בקורס לטיפול בנפגעי סמים של בית הספר לרווחה בתל-אביב. הנחיתי סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה בקורסים בפסיכולוגיה, והדרכתי סטודנטים לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בהכשרתם המעשית, והייתי אחראי על ריכוז צוות המדריכים שם והדרכתם, הכשרת דור העתיד של סטודנטים לפסיכולוגיה ולעבודה סוציאלית היא עבורי זכות גדולה שבורכתי בה.

    • אני אבא גאה לשלושה ילדים, במסגרת שירותי הצבאי שירתתי בגולני והשתתפתי בקרבות החרמון. במסגרת שירות מילואים בצה"ל שירתתי כמפקד צוות עורב כעשרים שנים וכקצין בריאות הנפש במשך שבע שנים. תחומי טיפול
במסגרת הכשרתי כפסיכולוג, עובד סוציאלי ופסיכותרפיסט טיפלתי באינספור מקרים של בני נוער, וכן בפגועי נפש ובאוכלוסיות קצה,ואף זכיתי להכשיר מטפלים ומדריכים בראשית דרכם. 
תומחי ההתמחות שלי כוללים-
קרא/י עוד...